XXIII.  ROČNÍK  MEMORIÁLU  HONZÍKA  PLACHÉHO

Želechovice nad Dřevnicí, 25. II.  2017

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

 

SKUPINA A:

Nasazení:

1. FK Lužkovice-Želechovice

2. Tělovýchovná jednota Sokol Ústí

3. FC Viktoria Otrokovice

4. SK Zlechov

 

Výsledky:

FK Lužkovice-Želechovice - FA Zlechov                                                         2:1 (0:1) 

Branky: Mravec, Šarman - Kowalík.

TJ Sokol Ústí - FC Viktoria Otrokovice                                                            1:1 (1:0)

Branky: Bartozel - Menšík.

 

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Sokol Ústí                                                    7:1 (4:1)

Branky: Šarman, Mravec, Reif, Krajča, Hejtmánek, Javořík, Dvořák - Bartozel. 

 

FC Viktoria Otrokovice - FA Zlechov                                                               3:3 (2:1)

Branky: Berger M., Michálek, Berger P. - Kowalík 2, Červenka.

 

FC Viktoria Otrokovice - FK Lužkovice-Želechovice                                  1:2 (0:0)                     

Branka: Kraváček - Šarman, Krajča.

 

FA Zlechov - TJ Sokol Ústí                                                                                 3:1 (2:1) 

Branky: Koalík, Hradil, Novosad - Bartozel.

 

Pořadí skupiny A:

1. FK Lužkovice-Želechovice

3 - 0 - 0 10 : 3 9

2. FA Zlechov

1 - 1 - 1 7 : 6 4

3. FC Viktoria Otrokovice

0 - 2 - 1 5 : 6 2

4. TJ Sokol Ústí

0 - 1 - 2 3 : 11 1

SKUPINA B:

Nasazení:

1. FC FASTAV Zlín B

2. TJ Sokol Veselá

3. Fotbalový klub Luhačovice

4. SK Louky

 

Výsledky:

FC FASTAV Zlín "B" - SK Louky                                                                      1:4 (0:1)

Branky: Vodica - Zuzaník 2, Hanáčková, Chytil.

 

TJ Sokol Veselá - Fotbalový klub Luhačovice                                             1:1 (0:0)

Branky: Ševčík - Stolařík.

 

FC FASTAV Zlín "B" - TJ Sokol Veselá                                                         1:1 (0:1)

Branky: Demeter - Hrazdíra.

 

Fotbalový klub Luhačovice - SK Louky                                                       2:3 (1:2)

Branky: Gregor 2 - Drábik, Borovec, Chytil.

 

SK Louky -  TJ Sokol Veselá                                                                           2:3 (0:2)

Branky: Chytil, Merta - Langášek, Vaculík, Tkadlec.

 

Fotbalový klub Luhačovice - FC FASTAV Zlín "B"                                   0:3 (0:2) 

Branky: Demeter, Havrlant, Hamrlík.

 

Pořadí skupiny B:

 

1. SK Louky

2 - 0 - 1

9 : 6

6

2. TJ Sokol Veselá

1 - 2 - 0

5 : 4

5

3. FC FASTAV Zlín "B"

1 - 1 - 1

5 : 5

4

4. Fotbalový klub Luhačovice

0 - 1 - 2

3 : 7

1

 

ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ:

o 7. -  8. místo:

TJ Sokol Ústí - Fotbalový klub Luhačovice                                                                    4:2 (2:0)

Branky: Bartozel 2, Orság, Konečná - Šůstek, Stolařík.

 

o 5. - 6. místo:

FC Viktoria Otrokovice - FC FASTAV Zlín "B"                                                               3:3, kpz 4:3 

Branky: Dočkal 2, Berger P. - Vodica, Kolařík, Tomek. 

o 3. - 4. místo:

FA Zlechov - TJ Sokol Veselá                                                                                           0:4 (0:1)

Branky: Václavek, Vaculík, Hrazzdira, Tkadlec.

 

FINÁLE - o 1. - 2. místo

FK Lužkovice-Želechovice - SK Louky                                                                         0:3 (0:0)

Branky: Borovec, Zuzaník, Štalmach.

 

POŘADÍ XIV. ROČNÍKU MEMORIÁLU HONZÍKA PLACHÉHO:

1. SK Louky                                        5. FC Viktoria Otrokovice

2. FK Lužkovice-Želechovice         6. FC FASTAV Zlín "B"

3. FA Zlechov                                      7. TJ Sokol Ústí

4. TJ Sokol Veselá                             8. Fotbalový klub Luhačovice

 

Nejlepší brankář:  VERNER Lukáš (FK Lužkovice-Želechovice)

Nejlepší obránce: HANÁČKOVÁ Zuzana (SK Louky)

Nejlepší útočník:  DOČKAL Šimon (FC Viktoria Otrokovice)

Nejlepší střelec:   KOWALÍK Jakub (FA Zlechov)

Cena fair-play:     Fotbalový klub Luhačovice

 

All - stars team:                   KLOUDA Jiří (FC FASTAV ZLín "B")

JAVOŘÍK Adam (FK Lužkovice-Želechovice)      VACULÍK Tomáš (TJ Sokol Veselá)

KRAVÁČEK Jan (FC Viktoria Otrokovice)            ŠARMAN Dominik (FK Lužkovice-Želechovice)