XXI.  ROČNÍK  MEMORIÁLU  HONZÍKA  PLACHÉHO

Želechovice nad Dřevnicí, 14. II.  2015

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

 

SKUPINA A:

Nasazení:

1. SK Louky

2. TJ Sokol Hvozdná

3. SK Zlechov

4. FC FASTAV Zlín B

 

Výsledky:

SK Louky - FC FASTAV Zlín B                                        3:0 

Branky: Bobál 2, Chytil.

TJ Sokol Hvozdná - SK Zlechov                                   0:20

Branky: Salinger 9, Lapčík R. 4, Kedra F. 2, Bednařík 2, Kedra L., Gavanda, Janovský.

 

SK Louky - TJ Sokol Hvozdná                                       14:0

Branky: Zuzaník 4, Chytil 3, Štalmach 2, Bobál 2, Drábik, Foldyna, Ševčík.

 

SK Zlechov - FC FASTAV Zlín B                                     6:1

Branky: Kedra L. 2, Lapčík R. 2, Salinger, Bednařík - Kolařík.

 

FC FASTAV Zlín B - TJ Sokol Hvozdná                      2:0 

Branky: Machů, Havrlant.

 

SK Zlechov - SK Louky                                                  5:2 

Branky: Salinger 2, Hradil 2, Kedra F. - Zuzaník 2..

 

Pořadí skupiny A:

1. SK Zlechov

3 - 0 - 0 31 : 3 9

2. SK Louky

2 - 0 - 1 19 : 5 6

3. FC FASTAV Zlín B

1 - 0 - 2 3 : 9 3

4. TJ Sokol Hvozdná

0 - 0 - 3 0 : 36 0

SKUPINA B:

Nasazení:

1. FC Viktoria Otrokovice

2. FK Luhačovice

3. Tělovýchovná jednota Sokol Ústí

4. FK Lužkovice-Želechovice

 

Výsledky:

FC Viktoria Otrokovice - FK Lužkovice-Želechovice  4:2

Branky: Tománek, Mai, Machovský, vlastní - Šarman, Hejtmánek.

 

FK Luhačovice - Tělovýchovná jednota Sokol Ústí                         0:3

Branky: Lukáš, Palát. Gajdoš.

 

FC Viktoria Otrokovice - FK Luhačovice                                             4:1

Branky: Tománek 2, Machovský 2 - Majzlík.

 

Tělovýchovná jednota Sokol Ústí - FK Lužkovice-Želechovice   2:0

Branky: Palát, Orság.

 

FK Lužkovice-Želechovice - FK Luhačovice                                    6:1

Branky: šarman 3, Hejtmánek 2, Novotný - Riečičiar.

 

Tělovýchovná jednota Sokol Ústí - FC Viktoria Otrokovice        2:4 

Branky: Gajdoš, Palátová - Tománek 2, Machovský 2.

 

Pořadí skupiny B:

 

1. FC Viktoria Otrokovice

3 - 0 - 0

12 : 5

9

2. Tělovýchovná jednota Sokol Ústí

2 - 0 - 1

7 : 4

6

3. FK Lužkovice-Želechovice

1 - 0 - 2

8 : 7

3

4. FK Luhačovice

0 - 0 - 3

2 : 13

0

 

ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ:

o 7. -  8. místo:

TJ Sokol Hvozdná - FK Luhačovice                              1:8

Branky: Horský - Riečičiar 4, Slovák, Plášek.

 

o 5. - 6. místo:

FC FASTAV Zlín B - FK Lužkovice-Želechovice         1:3

Branky: Klouda - Vaculík 2, Šarman.

 

o 3. - 4. místo:

SK Louky - Tělovýchovná jednota Sokol Ústí           0:1 

Branka: Gajdoš.

 

FINÁLE - o 1. - 2. místo

SK Zlechov - FC Viktoria Otrokovice                           4:5

Branky: Salinger 2, Černota, Kedra L. - Machovský 3, Dopsa, Berger.

 

POŘADÍ XIV. ROČNÍKU MEMORIÁLU HONZÍKA PLACHÉHO:

1. FC Viktoria Otrokovice                       5. FK Lužkovice-Želechovcie

2. SK Zlechov                                            6. FC FASTAV Zlín B

3. Tělovýchovná jednota Sokol Ústí   7. FK Luhačovice

4. SK Louky                                               8. TJ Sokol Hvozdná

 

Nejlepší brankář:  LUKÁŠOVÁ Olivie (Tělovýchovná jednota Sokol Ústí)

Nejlepší obránce: BERGER Petr (FC Viktoria Otrokovice)

Nejlepší útočník:  ZUZANÍK Marek (SK Louky)

Nejlepší střelec:   SALINGER Michal (SK Zlechov)

Cena fair-play:     TJ Sokol Hvozdná

 

All - stars team:                   KRAJČA Lukáš (FK Lužkovice-Želechovice)

NOVÁK Jakub (FC FASTAV Zlín B)                         ŠTALMACH Ondřej (SK Louky)

ANTOLÁK Radek (TJ Sokol Hvozdná)                   RIEČIČIAR Erik (FK Luhačovice)